Про нас

Всім привіт! Ми компанія Ароміко яка була заснована в 2014 році і вже більше 6 років Ми займаємося виробництвом освіжувачів повітря для авто, будинків та офісів. Ми безпосередньо виробники. Знаходимося в центральній Україні в місті Вінниця. У нас є величезний досвід в виробництва автоосвіжувачів. За такий довгий час Ми автоматизувалсь.

Закупили штат нового обладнання друковане, фасувальне, вязальное, пакувальне (Італія) Ведемо закупівлі сировини з таких країн як Німеччина, Франція, Іспанія, Болгарія.

Наша місія:

Основним напрямком діяльності Компанії “ТОВ Ароміко”, є розробка, впровадження та виробництво освіжувачів повітря для авто.

У своїй роботі ми робимо акцент на якість продукції, розширення асортименту та сервіс обслуговування клієнтів

Продукція випускається в приміщеннях більше 500 кв м. На сучасному технологічному обладнанні з сировини яка експортується з країн Європейського Союзу. Спеціальні аромамасла для парфюмерно-косметичної промисловості.

Також одним з пріоритетних напрямків компанії є зовнішньоекономічна діяльність, пов’язана з імпортом авто освіжувачів і контрактним виробництвом в країни СНД. Ми можемо запропонувати клієнту повний спектр послуг пов’язаних з розробкою, професійним підбором і поставкою освіжувачів повітря. З огляду на потребу наших клієнтів, ми пропонуємо якісну сировину, повнокольоровий індивідуальну упаковку, тару і багато іншого.

Працюючи з відомими Європейськими виробниками сировини для косметичних засобів, ми зарекомендували себе як надійний партнер здатний задовольнити вимоги найвибагливіших замовників.

Сертифікати

Так виглядає наше виробництво